ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Baskılı - logolu bonbon şeker, şeker siparişi

BLOG Baskılı - logolu bonbon şeker, şeker siparişi

Baskılı - logolu bonbon şeker, şeker siparişi

 

Logolu bonbon şeker ürünleri ambalajında bir markanın adının, logosunun ya da sloganının yazılı olduğu, tanıtım amacıyla kullanılan şekerlemelerdir. Başta kahveli ve sütlü bonbon şeker ürünleri olmak üzere, her renkten ve tattan meyveli bonbon şekerler üretilir. Türk tipi bonbon denilen akide şekerleri de bu kapsamda değerlendirilebilir.

 

Çocuğundan gencine, yetişkininden ihtiyarına, kadınından erkeğine, her yaştan insanın keyifle tükettiği atıştırmalıklar arasında olan bonbon şekerler, bayram günlerinin en dikkat çekici ikramlıkları arasında yerini almayı sürdürüyor. Sadece bayramların değil, özel günlerin de yardımcı atıştırmalıklarından olan bonbon şeker ürünleri, meyve, kuruyemiş, çikolata ve baharatlarla zenginleşiyor. Şeffaf ambalajlarının içinde bir renk cümbüşüne dönüşen bu ürünler, şeffaf kapları içinde rengarenk bir şölen havası estiriyor.

 

Logolu bonbon şeker

 

Logolu bonbon şeker ürünleri, markalaşma sürecini hızlandırmak isteyen, tanıtım ve reklam faaliyetlerini yeni yöntemlerle yapmak isteyen ve misafirleri ile müşterilerinin ağızlarını tatlandırmak isteyenler için ideal bir gıda maddesi olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden renkli ve güzel şekerlemelerin ambalajlarına logonuz, marka adınız ya da sloganınız yazılarak etkili bir reklamın önü açılıyor. A’dan Z’ye her tür işletme ve firma bu baskılı bonbon şekerleri kullanabilir.

 

Bonbon şeker siparişi

 

Müşterileri ve ziyaretçileri için bekleme salonu açık olan kurumsal firmalardan, bayramlarda çalışanlarına tatlı bir ikram yapmak isteyen kuruluşlara, nişan, nikah ve düğün gibi organizasyon tertiplemek isteyenlerden çok katılımlı fuar düzenlemek isteyenlere, logolu bonbon şekerler reklamınızı kolay ve tatlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Yine, marka adınızın ya da logonuzun basılacağı hediyelik kutu seçenekleri ile hazırlanan bu ürünleri bayramlardan özel günlere, organizasyonlardan etkinliklere, dilediğiniz zaman, dilediğiniz şekilde sunabilirsiniz.

 

Bonbon şeker kutuları

 

Özellikle son yıllarda sünnet, doğum ve baby shower gibi kutlamalarda dağıtılan tatlı şekerlemeler, mevlit ve anma etkinliklerinde de karşımıza çıkıyor. Kullanım alanları giderek genişleyen, ağızlarda tatlı bir lezzet bırakan bu ürünlerin servisi ve sunumu da oldukça kolaydır. Kendi kutularında ya da şekerleme ikram edilen kaplarında kendi şeffaf ambalajları içinde olan bu meyveli, kahveli, sütlü ve çikolatalı tatlar, bu lezzete bakan insanların yüzünde eşsiz bir hoşnutluk ve tebessüm bırakır.

 

Baskılı bonbon şeker

 

Baskılı bonbon şeker ürünleri ile tanıtım cephenizi genişletebilirsiniz. Birbirinden renkli ve farklı bonbon şeker seçeneklerine bakabilir, ambalajlı, yumuşak, sert ya da dökme bonbon şekerlerin logolu olarak sizin için hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Şekerin yüksek sıcaklıkta eritilip aroma maddeleri ilave edilerek işlenmesiyle elde edilen, meyveli bonbon şeker, kahveli bonbon şeker, sütlü bonbon şeker ve çikolatalı bonbon şeker çeşitleri olan bu tatlı ürünler, sınırsız seçenekleri ile siparişinizi bekliyor.

 

Baskılı bonbon şeker türleri içinde akide şekeri de vardır. Tarihi yüzyıllara dayanan akide şekerleri sert ve şeffaf yapıları ile çok tercih edilen bonbon şeker türleri arasında sayılabilir. Akide şekeri, standart bonbon şekerleri gibi meyveli tatlarla tamamlanır. Portakallı, limonlu, susamlı, tarçınlı, naneli ve güllü akide şeker türleri büyük talep görür. Dolgulu ve meyveli şekerleme türleri, ülkemizde en çok tüketilen tatlar arasında yer alır. 

 

Bonbon şeker fiyatları

 

Baskılı bonbon şeker fiyatları ürünün türlerine ve miktarına göre belirlenir. Müşterilerinize ya da misafirlerinize ikram etmek için temin ettiğiniz bonbon şekerlerin kalitesinin ve lezzetinin azalmaması için ışık kaynağından ve 22 derece ve altı olan ısı ortamından uzak tutmanız, serin ve kuru olan bir yerde saklamanız gerekir.

 

Hava almayan bir kabın içinde bonbon şekerleri muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede son tüketim tarihine kadar güvenli bir şekilde tüketilebilir. Ortam sıcaklığına özel dikkat gösterilmeli, 30 dereceye yaklaştığında ürünün erimeye başlayacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Uzmanlar, bonbon şekeri saklamak için ideal nem oranının % 60 civarında olduğunu belirtiyor.

 

Baskılı bonbon şeker fiyatlarının ürünün içerdiği malzemeye, ağırlığa, tür ve ambalajına göre değişkenlik gösterdiği dikkate alınmalıdır. Bonbon şekerleri şık bir sunumla misafirlerine, çalışanlarına ya da müşterilerine ikram etmek isteyenler için birçok farklı şekerleme kutusu modeli değerlendirmeye açıktır. 

 

Meyveli bonbon şeker fiyatı

 

Şeker şerbeti içinde kaynatılarak üzeri şekerle kaplanmış meyve ürünlerine bonbon şeker deniliyor. Meyveli bonbon şeker fiyatı ise bütçeye ve tercihlere göre değişiyor. Bayram denildiğinde ilk aklımıza gelen lezzet bonbon şekerlerdir. Mentollüsünden çileklisine, limonlusundan portakallısına, elmalısından ahududulusuna birçok çeşidi olan bonbon şekerlerin en çok talep gören türleri ise kahveli bonbon şeker ve sütlü bonbon şekerlerdir.

 

Şekerliğin içinde bir renk cümbüşü oluşturan, sert oluşu ve hafifliğiyle ağzınızı tatlandıran bu şekerlemeler, hangisini seçeceğinizi şaşırdığınız bir lezzet şölenine dönüşür. Meyveli bonbon şeker, özel günlerin ve bayram günlerinin özel lezzetleri olarak geçmişten günümüze var olmaya devam ediyor. Sadece ikramlık olarak değil, yanımızda da bulundurduğumuz ve canımız tatlı bir şekerleme çektiğinde ağzımızda yuvarlamaya başladığımız bu meyveli tatlar, çocuklar ve yetişkinlerin çok sevdiği bir üründür.

 

Baskılı bonbon şeker fiyatları

 

Logolu ve baskılı bonbon şeker fiyatları için irtibat kurmanız yeterli. Kökeni 17. Yüzyıla ve Fransa’ya dayanan, kraliyet üyelerinin ve çevresinin ilk kez denediği bonbon şekerler, sonraki dönemlerde tüm dünyaya yayılmıştır. Oval, kare, dörtgen ve farklı şekillerde hazırlanan bu şekerlemeler, yumuşak ya da sert olabilir. Gördüğümüz her yerde bizi çocukluğumuza götüren, güzel anıları hatırlatan bonbon şekerler, günümüzde düğünlerden fuarlara herkesin ve her işletmenin ihtiyaç duyduğu bir ürüne dönüştü.

 

Baskılı bonbon şeker fiyatları için mesaj atabilirsiniz. Ambalajının üstüne basılan logo ya da marka adı, reklamınızı yapmak için ideal bir yöntemdir. Günümüzde nikahlarda, düğünlerde, sünnet organizasyonu ya da fuarlarda bu tür şekerlemeler dağıtılıyor. Logolu bonbon şekerler ile bu ürünleri dağıtanlar ağızları tatlandırırken aynı zamanda tanıtımlarını da yapıyorlar. Şirketler, bayramlarda çalışanlarına özel hediye kutuları hazırlıyor. Bu kutuların içinde logolu bonbon şekerler de yer alıyor. Hem çalışanına güzel bir bayram jesti yapan firmalar, aynı zamanda reklam alanlarını da genişletmenin keyfini yaşıyorlar.

 

Logolu bonbon şeker fiyatları

 

Logolu bonbon şeker fiyatları bütçenize uygun seçeneklerle ortaya çıkar. Diğer taraftan, kurumsal firmalar da bonbon şeker siparişi veriyor. Ambalajlarına ilgili şirketin logosu basılıyor ve potansiyel müşteriler ile birlikte firmaya gelen müşterilere de bu şekerlemeler sunuluyor. Bu minik şekerlemeler aynı zamanda iyi bir tanıtıma da aracılık ediyorlar. Logolu bonbon şeker fiyatları, bonbon şeker nasıl yapılır, bonbon şeker ne demek ve bonbon şeker üretimi hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler için tüm sorular yanıt buldu.

 

Markasının tanıtımı için alternatif reklam yöntemleri arayanlar için bu lezzetli şekerlemeler ideal bir tercih olacaktır. Hemen hemen her yerde sunuma hazır olan bu ikramlıklar müşterilerinizi, çalışanlarınızı ya da misafirlerinizi mutlu edecektir. Mutlulukları çoğaltmak için bonbon şeker ürünleri en iyi şekerleme olarak siparişinizi bekliyor. Bonbon şekerler ile bir taraftan ağzınızı tatlandırırken diğer taraftan da reklamınızı yapabilirsiniz. Markanızı daha geniş kitlelere daha lezzetli şekilde ulaştırabilirsiniz.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu baskılı logolu bonbon şeker ürünlerinden satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir, baskılı logolu bonbon şeker fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.
 

Baskılı logolu bonbon şeker için hizmet vermeye hazırız. Siz de baskılı logolu bonbon şeker için hemen arayın.