ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Baskılı - logolu peçete fiyatları, özel baskılı peçete üreticileri

BLOG Baskılı - logolu peçete fiyatları, özel baskılı peçete üreticileri

Baskılı peçete logolu peçete fiyatları özel baskılı peçete üreticileri

Baskılı peçete iyi bir reklam aracı ve kullanışlı bir ürün olarak birden fazla özelliğe sahiptir. Restoranlardan kafelere, lokantalardan otobüs firmalarına, otellerden havayolu şirketlerine ve sürekli müşteri sirkülasyonuna sahip diğer işletmelere, birçok farklı iş kolunda kullanılabilir. Baskılı peçete ve logolu peçete fiyatları ile özel baskılı peçete üreticileri hakkında birçok konu merak ediliyor. Özel baskılı peçete toptan fiyatları ile logolu peçete nasıl yapılır sorusunun yanıtı ortaya çıktı.

 

Baskılı peçeteler, bir ürünün ya da markanın hafızalara kazınması ve reklamı için harika bir tanıtım aracıdır. Özellikle gıda sektöründe müşterilerine direkt satış yapan firmalar, akılda kalıcılığı çoğaltmak, marka bilinirliğini arttırmak ve reklamlarını yapmak için üzerinde markalarının ya da işletmelerinin adlarının yer aldığı peçeteleri kullanırlar. Logolu peçeteler, kurumsal kimliği desteklemek ve tamamlamak için önemli bir araçtır.

 

Her türlü tanıtım ve etkinliklerde kullanılan ve farklı ölçülere sahip olan baskılı peçeteler, çay kahve organizasyonlarında küçük boy, yemek servislerinde orta boy ve üst segment restoranlarda ise büyük boyları ile kullanılırlar.  25x25 cm, 30x30 cm, 33x33 cm ve 40x40 cm ölçüleri standart peçete ebatları olarak bilinir. Kare katlama peçete ve garson katlama peçete olarak iki türe ayrılan, selüloz kağıttan imal edilen peçeteler, tek katlı, iki katlı ve üç katlı olarak hazırlanırlar.

Baskılı peçete nedir?

Kafe, pastane, restoran ve lokanta gibi yemek yenilen ve çay kahve içilen yerlerde standart şekilleri ile sıklıkla kullanılan baskılı peçeteler, lüks restoran ve otellerde ise dikdörtgen katlama da denilen garson katlama şekliyle kullanılırlar. İkram seti peçeteler ve yemek seti peçeteler olarak hazırlanan katlanmış logolu peçeteler, ayrıca seyahat firmalarında, düğün vb. organizasyonlarda da kullanılır ve mükemmel bir tanıtım aracıdır. Bu peçetelerin özellikle ön yüzlerinde yer alan logo ya da markanın adı, kurumsallığın güçlenmesini sağlar. Logolu peçeteler, bulunduğu mekanın daha düzenli olduğunu ve müşterilerine daha çok önem verdiğini gösterir.

 

Baskılı peçeteler ile bir taraftan reklamlarını yapan işletmeler, diğer taraftan ise müşterilerine daha kaliteli hizmet verdiklerini göstermeye çalışırlar. Yeme içme hizmeti veren yerlerin yanı sıra kurumsal şirketler de logolu peçeteleri tercih ederler. İnsanların uzun zaman geçirdiği yerlerde bulundurulan özel baskılı peçeteler, logo ya da marka ismi ile ilgili işletmeye dikkat çekilmesini sağlar. Marka ya da ürün adının hafızalara daha kolay kazınmasını sağlayan bu peçeteler, rekabetin çok yüksek olduğu günümüzde, ilgili işletmeyi bir adım öne çıkarmak için etkili bir tanıtım aracıdır.

Logolu peçete fiyatları

Baskılı ve logolu peçete fiyatları ürünün türüne, adetine ve ebadına göre belirlenir. Baskılı peçete toptan fiyat bilgisi alarak etkili reklam yöntemine bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Baskılı peçetelere rağbet her geçen gün daha da artmaya devam ediyor. İşletmelerinin kurumsal kimliğine katkıda bulunmak ve tanıtım ağını genişletmek isteyenler logolu peçetelere yoğun ilgi gösteriyor. Logolu peçete fiyatları tam da bu nedenden dolayı çok merak edilen başlıklar arasında yer alıyor. 

 

İlk kez 14. yüzyılda hayatımıza girdiği bilinen peçetelerin ilk olarak Çin’de üretildiği, seri üretimin ise 1857’de ilk kez Amerika Birleşik Devletleri’nde yapıldığı biliniyor. 1950’li yıllarda Avrupa ülkelerinde daha geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlayan peçeteler, 1970’li yıllarda ise ülkemizde kullanılmaya başlıyor. Teknolojinin muazzam biçimde geliştiği ve reklam araçlarının her yönüyle çeşitlilik kazandığı son 20 yılda ise baskılı peçeteler hayatımızın bir parçası oldu. Birçok alanda kullanılan ve bir temizlik ürünü olan peçeteler, farklı sunumları, kokuları, renkleri, baskı teknikleri ve ebatları ile her gün farklı yerlerde, farklı şekilleri ile gördüğümüz bir reklam aracına dönüştü.

 

Logolu ve baskılı peçete, renkli peçete ve desenli peçete gibi isimlerle anılan, kare katlama peçete ve garson katlama peçete türleri yaygın olan, üzerlerine basılan logo, resim ya da isimler ile müşteri potansiyelini arttıran peçeteler, rakipleri bulunan işletmeler için etkili bir reklam çeşididir. Yemek yediği, çay kahve içtiği, konakladığı, seyahat ettiği ya da daha farklı hizmet aldığı bir yerde bulunan peçetelerde ilgili firmanın, kurumun ya da işletmenin logosunu, adını gören bir müşteri, bu yerin daha ciddi bir işletme olduğunu düşünür. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanırken, müşterinin işletmeyi benimsemesi ile bir daha gelme oranı da artar.

Baskılı garson katlama peçete

Logolu ve baskılı peçetelerde en çok kullanılan peçete türlerinden biri de baskılı garson katlama peçetedir. Özellikle yeme içme sektöründe bulunan işletmelerde bu tür peçeteler kullanılmaktadır. Restoran, kafe ve diğer yeme içme yerleri baskılı garson katlama peçeteleri tercih ederek, servislerinde bu peçeteleri kullanır ve markalarının tanıtımına katkıda bulunurlar. Ayrıca evlerden, işyerlerinden vb. yerlerden de verilen siparişleri karşılayan işletmeler, garson katlama peçeteleri tercih ederler.

 

Baskılı garson katlama peçeteler ergonomik yapıları ile daha işlevsel, görsel olarak daha estetik ve boyutları ile daha kullanışlıdır. Birkaç katı olan, bu hali ile kalın yapılan garson katlama peçeteler, yağı, suyu vb. şeyleri daha iyi ve hızlı emmesi ile bilinir. Yemek servisi yapan restoranlar bu açıdan da garson katlama peçetelere öncelik verirler. Kafe, pastane gibi yerler ise daha çok atıştırmalık ürün sattıklarından dolayı tek katlı peçeteleri kullanırlar.

Özel baskılı peçete toptan fiyatları

Özel baskılı peçete toptan fiyatları ilgili ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Yeme içme masalarının vazgeçilmez bir aparatına dönüşen özel baskılı peçeteler, pratik kullanımları ile dikkat çekerler. Markasının ya da ürününün reklamını yapmak isteyenler için etkili bir tanıtım aracı olan logolu ve baskılı peçeteler, işletmelerin müşterilerine daha iyi hizmet vermesini sağlarken, aynı zamanda marka bilinirliğini de arttırmanın önünü açar.

 

Özel baskılı peçete toptan fiyatları almak için öncelikle hangi ebatta bir peçete gerektiği belirlenmelidir. Daha sonra bu peçetelerin kaç adet olacağı kararlaştırılır. Logo ya da marka basımı detaylandırılır ve süreç bu şekilde ilerler. Ürünün detayları elde edildikten sonra ise toptan fiyat ortaya çıkar.

Özel baskılı peçete üreticileri

Özel baskılı peçete üreticileri ile irtibat kurabilir ve işletmenizin tanıtımı için ilk adımı atabilirsiniz. Restorandan seyahat firmasına, organizasyon şirketinden kafeye, otelden lokantaya, onlarca farklı sektör için vazgeçilmez bir ürün olan peçeteler, türleri, ebatları ve katlama şekilleri ile beğeninize sunuluyor. Dilerseniz markanızın logosu peçetenin her iki yüzüne de basılıyor ve bu sayede tanıtım ağınız daha da genişliyor. Saf selülozdan üretilen peçeteler tercihlerinize göre baskı sürecine giriyor ve en kısa sürede tarafınıza ulaştırılıyor. Hem zamandan kazanmak hem de ekonomik olarak tasarruf etmek isteyenler için harika fırsatlar sunuluyor. Logonuz, sloganınız ya da marka isminiz kaliteli bir şekilde peçetelere basılarak hazır hale getiriliyor. 

 

Özel baskılı peçete üreticileri ile irtibat kurarak, rekabetin yoğun ve sert olduğu günümüzde önemli bir ayrıntıyı çözüme kavuşturabilirsiniz. Mekanların görselliğini ve sunumunu tamamlayan, kalitelerinin derecesine vurgu yapan özel baskılı peçetelerin küçük bir ayrıntı olduğu zannedilse de, etkisinin boyutlarından çok daha büyük olduğu bilinmektedir. Özel baskılı peçeteler müşterilere daha özel olduklarını hissettirir. Tüm bu yönleri ile mekanların vazgeçilmez elementleri arasında yer alırlar.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu baskılı peçete - logolu peçete ürünlerinden satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir, baskılı peçete - logolu peçete fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.
baskılı peçete - logolu peçete için hizmet vermeye hazırız. Siz de baskılı peçete - logolu peçete için hemen arayın.