ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Çakıl Taşı Çikolata

BLOG Çakıl Taşı Çikolata

ÇAKIL TAŞI ÇİKOLATA SİPARİŞİ, ÇAKIL TAŞI ÇİKOLATA FİYATLARI

 

Moğol Şeker olarak, çakıl taşı çikolata ürünlerimizi müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.

 

Son dönemde en çok tercih edilen çikolata türlerinden biri olan çakıl taşı çikolatalar, her yaştan kişinin beğeniyle tükettiği çakıl taşı çikolatalar arasında yer alıyor. Direkt olarak tüketilebilmesinin yanı sıra pasta ve keklerin üstünde de süs malzemesi olarak kullanılabilen çakıl taşı çikolatalar, en sevilen ürünler arasında bulunuyor.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, lokum ve para çikolata üretimlerimizi sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında çakıl taşı çikolata siparişi de alıyor, müşterilerimizin beklentisine uygun ürünler sunuyoruz.

 

Dökme çakıl taşı çikolata ürünümüzü logosuz, isimsiz ve fotoğrafsız olarak üretiyor, 2 farklı pakette müşterilerimizle buluşturuyoruz. Pakette 500 gram ya da 1 kilogramlık çakıl taşı çikolata yer alıyor, 1 kutuda 3 kilogram, 1 kolide ise 24 kilogram çakıl taşı çikolataya yer veriyoruz. Çakıl taşı çikolatada sütlü çikolatayı kullanıyoruz.

 

ÇAKIL TAŞI ÇİKOLATA FİYATLARI

 

Çakıl taşı çikolata satın almak isteyen kişilerin ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında, çakıl taşı çikolata fiyatları yer alıyor. Çakıl taşı çikolata fiyatları, satın alınacak çakıl taşı çikolata miktarına göre değişebiliyor. Siz de çakıl taşı çikolata siparişi vermek ve çakıl taşı çikolata satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede çakıl taşı çikolata fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Siz de çakıl taşı çikolata ürünlerimiz için hemen arayın.