ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu - baskılı stick şeker, toz şeker fiyatları

BLOG Logolu - baskılı stick şeker, toz şeker fiyatları

Logolu stick şeker ve baskılı stick toz şeker fiyatları

 

Sıcak içecekler için pratik olarak hazırlanan stick şekerlerin kullanımı günden güne daha da yaygınlaşıyor. Çay ve kahve gibi sıcak içecek servisi yapan işletmelerin kullandığı logolu stick şeker konusunda merak edilenler cevap buldu. Kullanım alanı çok geniş olan baskılı stick toz şeker fiyatları ile ilgili sorular yanıt buldu. Eski yıllarda, restoran ve kafe tarzı yerlerde kutu içinde açık ve kapalı şekilde bulunan küp şekerler bu mekanlara özensiz bir hava katıyordu. Stick şekerlerin yaygınlaşması ile birlikte bu imaj yerini olumlu bir izlenime bıraktı. Stick şeker kullanan işletmeler, kurumsallığa bir adım daha yaklaşmış, müşterisine değer veren ve kaliteyi korumaya çalışan mekanlar olarak bilinir hale geldi.

 

Hem hijyenik hem de ekonomik olan logolu stick şeker ürünü, işletmenin tanıtımının yapılması ve marka/mekan adının daha hatırlanabilir olması için iyi bir tercih haline dönüştü. Bir taraftan müşterilerine daha hijyenik bir şeker kullanımına imkan veren, temizlik konusunda tasarruf eden ve daha az maliyetle bunu yerine getiren işletmeler, diğer taraftan ise baskılı stick toz şekerlerin kağıtlarının üstünde bulunan logo ve marka adlarını kullanarak, basit şekilde reklamlarını yapmaya devam ediyor.

 

10 yıl öncesine kadar sadece kafelerde ve restoranlarda gördüğümüz stick şekerleri artık her yerde görmek mümkün hale geldi. Otellerden seyahat firmalarına, ofislerden kurumsal firmalara, müşteri sirkülasyonunun hatırı sayılır derecede olduğu işyerlerinden hastanelere, kamu kurumlarından evlere kadar, stick şekerler hayatımızın her alanına dahil oldular.

 

Şekerin olduğu her yerde olmaya başlayan bu çubuk şekliyle üretilen ürünler, dikdörtgen ve kare şekilleri ile de estetik bir görünüme kavuştular. Korunaklı kabı ile içindeki şekeri sudan ve nemden uzak tutan, el değmeden hazırlanışı ile hijyenik olan stick şekerler, logolu ve baskılı olma özellikleri ile de etkin bir reklama dönüştüler.

 

Logolu stick şeker

 

Logolu stick şeker bir markanın ya da işletmenin tanıtımını kolay bir şekilde yapar. Bir masada duran, marka, logo ya da yazı ile hazır halde bulunan stick şekerler, bunu gören herkes için potansiyel bir reklam aracıdır. Bulunduğu yerin, müşterilerine önem veren bir yer olduğunu gösteren bu ürünler, tek kullanımlık kullan at prensibi ile hazırlandıkları için hijyenin önemli olduğu mekanlarda çoğunlukla tercih edilir.

 

Restoran ve kafe gibi mekanlarda fazla şeker kullanımının önüne geçip tasarruf edilmesine olanak sağlayan bu ürünler, reklam ve tanıtım amaçlı kullanılmaları ile de firma/işletmenin bilinirliğini arttırır. Minimal bir yapıya sahip bu ürünlerin taşınma kolaylığı da vardır ve çubuk paketlerde sunulan bu ürünleri kolayca muhafaza etmek mümkündür.

 

Yiyecek sektörünün yanı sıra diğer hizmet sektörlerinin de olmazsa olmaz ürünleri arasında gittikçe popülerleşen logolu stick şeker, işyerleri ve ofislerin yanı sıra evlerde de yoğun olarak kullanılıyor. Öyle ki, yemek ve tatlılarda ölçü ile şeker kullanımının olacağı durumlarda net miktarları ve gramajları ile adeta bir kurtarıcı görevi görüyorlar. Özel ambalajları sayesinde de daha dayanıklı oluyorlar. Bu halleri ile uzun ömürlü olup formlarını uzun zaman koruyorlar.

 

Baskılı stick toz şeker fiyatları

 

Baskılı stick toz şeker fiyatları maliyet bakımından uygun seçeneklere sahiptir. Ambalajın kalitesi, içeriğin miktarı ve markaya göre fiyatları değişkenlik gösterebilir. Farklı gramlarda hazırlanan ürünleri kullanım alanına ve tüketim alışkanlıkları ile bütçenize göre belirleyebilir, sıcak içeceklerin tamamlayıcısı stick şekerleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

 

Kendi ambalajları içinde güvenli şekilde korunan, yüksek ısıya ve ışığa maruz kalmadığı sürece güvenli biçimde muhafaza edilen baskılı stick toz şekerlerin ıslanmadığından ve yırtılmadığından emin olmalı, bu sayede uzun süreli saklanacağını bilmelisiniz. Stick toz şeker içinde bulunan esmer şekerin ise beyaz şekerle kıyaslandığında daha hızlı topaklanabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Baskılı stick toz şekerlere sahip olanlar, bu ürünleri cam kavanozlara koyarak buzdolabında ya da ışık almayan kuru dolaplarda saklayabilir. Ayrıca kokusu yoğun olan baharat türlerinden de stick toz şekeri uzak tutmak gerekir.

 

Baskılı stick beyaz şeker ve esmer şeker

 

Özel baskılı stick beyaz şeker ve esmek şeker ürünleri çayların, kahvelerin ve tüm sıcak içeceklerin bir numaralı tatlandırıcısı olarak öne çıkıyor. Şeker pancarından üretilen bu ürünler, içeceklerini daha tatlı sevenler için kurtarıcı rolü oynuyor. Fişek şeker olarak da bilinen bu tek kullanımlık stick şeker ürünleri, her gün karşımıza bir yerlerde çıkmayı sürdürüyor.

 

Kahve içmek için gittiğimiz bir kafede, yemek için gittiğimiz bir lokantada, tedavi olmak için gittiğimiz hastanenin kantininde, iş görüşmesi için gittiğimiz bir işyerinde ya da konakladığımız bir otelde stick şekerlerle karşılaşıyoruz. Ayrıca uçak ya da otobüs seyahatlerimizde servis edilen sıcak içeceklerin yanında da yine bu çok kullanışlı stick beyaz şeker ya da esmer şekerler yer alıyor. Logolu ve baskılı stick şekerlerin bu açıdan hem kolay kullanımı, hem sağlık bakımından hijyenik oluşu ürünün değerini arttırıyor. Ayrıca basit bir reklam aracı oluşu ile de büyük talep görmesinin yolu açılıyor.

 

Tek kullanımlık stick şeker

 

Tek kullanımlık stick şeker, mekanların değişmez yardımcı ürünleri arasında olmaya devam ediyor. Sıcak içecek servisi yapan işletmeler, üzerlerinde markalarının ya da logolarının yer aldığı stick şekerleri masalarda tutarak kurumsal kimliklerine önemli bir katkı sağlamayı sürdürüyor. Etkili reklamın çok tercih edilen yöntemlerinden biri olan bu ürünler markalaşma yolunda olan işletmeler için süreci hızlandıran bir katalizör görevi görüyor. Özel baskılı stick toz şeker ürünleri ile karşılaşan müşteriler, bulundukları mekanı daha fazla benimsiyor.

 

Basit bir yardımcı ürün olmayan, 3 ile 5 gram arasında değişen oranları ile her zaman insanların gözü önünde olan bu ürün, müşterisine büyük değer veren işletmelerin bu değeri gösterdiği önemli bir araçtır. Bir taraftan müşterilerine daha hijyenik ürünler sunan işletmeler, diğer taraftan ise reklamlarını yaparak kurumsallığı desteklerler.

 

Kafe ve restoranlar başta olmak üzere, neredeyse tüm hizmet sektörleri için vazgeçilmez bir enstrüman haline gelen stick şeker, hem içecekleri tatlandırır, hem markayı zihinlere işler, hem de kurumsallığı hızlandırır. Ayrıca, normal toz şekeri ya da küp şekeri yanımızda taşımamız güç iken, çubuk şeklindeki bu stick şekerleri kolaylıkla yanımızda, cebimizde ya da çantalarımızda taşıyabilir, ihtiyaç durumunda hemen kullanabiliriz. Bu açıdan da stick şekerlerin yaygın kullanımına bir örnek verilebilir. Markalaşma ve reklam çalışmalarının önemli bir kolu olan bu şeker türleri, pratik bir ürün oluşu ile etkisini daha da arttırmaya devam edecektir.

 

Tek kullanımlık stick şeker, genellikle 3 gram ya da 4 gram olarak dolum yapılır. İsteğe göre 2 gr, 2,5 gr ya da 5 gram olarak da hazır hale getirilebilir. Stick şekerleri kullanacak olan işletmenin logosu, marka adı ya da sloganı da bu sürece dahil edildiğinde önemli bir konu kolayca çözülmüş olur.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu Logolu - baskılı stick şeker ürünlerinden satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir, Logolu - baskılı stick şeker fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Logolu - baskılı stick şeker için hizmet vermeye hazırız. Siz de Logolu - baskılı stick şeker için hemen arayın.