ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu, baskılı bonbon - meyveli şeker fiyatları

BLOG Logolu, baskılı bonbon - meyveli şeker fiyatları

Logolu, baskılı bonbon - meyveli şeker fiyatları

 

Fransızca kökenli olan ve iyi anlamına gelen bonbon, çikolata kaplı küçük şekerlemelere verilen bir isimdir. 17. yüzyıldan bu yana ağızları tatlandıran bonbon şekerlerin tadına ilk olarak Fransız kraliyet üyeleri ve asilzadeleri bakmıştır. Genel olarak küçük şekerlemelerle tarif edilen bonbonlar, oval, kare, dörtgen ya da farklı şekillerle üretilirler.

 

Sert bonbonlar ve yumuşak bonbonlar olarak ikiye ayrılırlar ve çikolatalı, vanilyalı, meyveli bonbon gibi türleri vardır. Logolu bonbon şeker fiyatları ve baskılı bonbon fiyatı hakkında merak edilen soruların cevapları ortaya çıktı. Bonbon şeker ne demek, logolu bonbon şeker ve meyveli bonbon şeker fiyatı nedir soruları yanıt buldu.

 

Logolu bonbon şeker fiyatları alarak markanızın ya da işletmenizin kurumsal kimliğine önemli bir katkı sunabilirsiniz. Etkili bir tanıtım yöntemi olan logolu bonbon şekerler, misafirlerin ve müşterilerin ağzında bıraktığı tat ile markanızın daha hızlı benimsenmesini ve akılda kalmasını sağlar.

 

Bonbon şeker ne demek

 

Şeker şerbetinin içinde kaynatılan ve üzeri de şekerle kaplanan meyvelere ve genel olarak küçük şekerlemelere bonbon şeker denir. Limon aromalı bonbondan portakal aromalıya, mentollüden elmalıya, çilekliden ahududuluya bonbon şekerler yediden yetmişe herkesin yakından ve çok iyi bildiği şekerlemelerdir. Özellikle bayramlarda tüm evlerde ortaya çıkan bonbon şekerler, güzel günleri tatlandıran en önemli ürünlere dönüşür.

 

Şekerliklerin en iyi dostu olan bonbon şekerler, rengarenk oluşları bir renk cümbüşü oluştururlar. Bir taraftan sert oluşları ile yavaş yavaş ağızda erir, diğer taraftan ise hafiflikleri ile dikkat çekerler. Cam kaselerde sunulan rengarenk bonbonları görenler, kırmızıyı mı, sarıyı mı, hangi rengi seçeceğini şaşırırlar.

 

Logolu bonbon şeker

 

Logolu bonbon şekerler ise işletmesinin ya da markasının tanıtımını yapmak isteyenler için ideal bir reklam aracıdır. Ofislerden fuarlara, işyerlerinden fabrikalara, işletmesini tanıtmak ve iyi bir ilk izlenim oluşturmak isteyenler için akılda kalıcı bir lezzet çeşididir.

 

İşletmenizin logosu, fotoğrafı ya da ismi ile sloganı naneden sütlü kahveye, böğürtlenden elmaya, vişneden portakala, limondan çilek aromalı bonbon şekerlere işlenir ve bu bonbon şekerler en özel günlerde iyi bir tanıtım sağlarlar.

 

Bonbon şeker nedir

 

Şerbet içinde kaynatılıp şekerle kaplanmış meyvelere bonbon şeker adı verilir. Bayram günlerinin ikramları arasında başı çeken, kurumsal şirketlerin bekleme salonlarında ve evlerde misafirlere ikram edilen bonbon şekerler, güzel görüntüleri ve ağızda hoş bir tat bırakan lezzetleri ile bilinirler. Her renkten ve küçük farklı boyutlardan oluşan bu ikramlıklar, küçük mutlulukları sevenler için her zaman hazırdır.

 

Şekerlemeler genel olarak her yaştan insanın sevdiği atıştırmalıklar arasındadır. Kuruyemişten çikolataya, meyveden baharata, farklı tatlarla zenginleşen bonbon şekerler, misafirlere ve sevdiklerinize ikram edebileceğiniz en hazır lezzetlerden biridir. Ham şeker çeşitlerinin yüksek ısıda eritilmesi ve meyve aromalarının bu eriyen şekere ilave edilmesi ile elde edilen bonbon şekerler, aromaları ve işleme çeşitleri sebebiyle onlarca farklı şekilde üretilebilir. Sert bonbon şekerlerin yanı sıra, yumuşak bonbon şekerler ve meyveli bonbon şekerler ile çikolatalı bonbon şekerler de çok tercih edilen lezzetler arasında yer alır.

 

Logolu bonbon şeker fiyatları

 

Logolu bonbon şeker fiyatları, şekerin türüne ve miktarına göre değişkenlik gösterebilir. Logolu bonbon şekerler için birçok farklı kutulama seçeneği ve bonbon şeker türü bulunmaktadır. Logolu bir kutuda karışık meyveli bonbon şekerler de, sekizgen, silindir vb. kutularda bonbon şekerler de isteğe göre hazırlanabilir. Hem rengarenk ve tekli bonbon şekerlerin üzerinde dilediğiniz logo ya da marka adı bulunur, hem de bu bonbon şekerlerin muhafaza edildiği kutuda logo, yazı, marka adı ya da slogan yer alır.

 

Kurumsal şirketler özel günlerinde personellerine kendi logo ve adlarının yer aldığı bonbon şekerlerden ikram ederler. Ayrıca sürekli müşteri sirkülasyonunun olduğu şirket ve işletmeler, gelen misafirleri için bu logolu bonbon şeker ürünlerinden temin ederler. Misafirlerinin ağızlarını tatlandıran kurumsal firmalar, aynı zamanda reklamlarını da yapmış olurlar.

 

Logolu kutuda bulunan bonbon şekerler, o şirketin daha kurumsal bir şirket olduğunu gösterir. Şeffaf ambalajlardan metal kutulara, sürgülü tahta kutulardan karton kutulara, farklı kutu ve ambalaj seçenekleri ile hazır hale getirilen bonbon şekerler, renkleri, çeşitleri ve lezzetleri ile müşterilerinizi ve misafirlerinizi size bir adım daha yaklaştırır. Bu lezzetli ve rengarenk tatlar, logo ve marka adlarının basılı olduğu halleri ile de akılda kalıcı ve dikkat çekici olurlar.

 

Meyveli bonbon şeker fiyatı

 

Meyveli bonbon şeker, bayram günlerinden özel günlere, hem ikram için ideal bir lezzet, hem de her zaman yanınızda hazır bulundurabileceğiniz ve dilediğiniz zaman bu lezzetle buluşabileceğiniz bir üründür. Çocuklar için de, yetişkinler için de, her yaş grubundan insanın sevdiği meyveli bonbon şeker, güneş ışığı almayan, serin ve kuru yerlerde saklandığı sürece raf ömrü de uzun olan ürünler arasındadır.

 

Şeker denilince ilk akla gelen lezzetler arasında yer alan meyveli bonbon şekerler, çocukların yüzünü güldürmeye ve büyüklerin ağzını tatlandırmaya devam ediyor. Birbirinden farklı renkleri ile tatlı bir lezzet yolculuğuna çıkaran bonbon şekerler, çocukluk anılarını yeniden canlandırmayı sürdürüyor. Ağızda uzun süre kalışları, yavaş yavaş erimeleri ve bu esnada bıraktıkları o doyumsuz tat ile hatırlanan meyveli bonbon şekerler, sevdiğiniz meyvelerin tadını lezzetli bir şekilde almanızı sağlar.

 

Meyveli bonbon şekerlerin yanı sıra sütlü bonbon şekerler de çok tercih edilen ürünler arasında yerlerini alır. Kaliteli bir bonbon şeker, ister sütlü, ister çikolatalı, isterse meyveli olsun, o tadı deneyimleyen kişide mutlaka güler bir yüz bırakır. Renkleri, lezzetleri ve uzun sürede erimeleri ile çocukların ve yetişkinlerin keyiflerine keyif katan ve minik şekerlemeler, şeker ile meyve tatlarını buluşturan özel bir lezzet olmaya devam ediyor.

 

Baskılı bonbon şeker fiyatları

 

Logolu ve baskılı bonbon şeker fiyatları için en uygun teklifi alabilirsiniz. Baskılı bonbon şekerler şirketinizin kurumsallığına önemli bir katkı sunar. Misafirlerinize ve çalışanlarınıza ikram edeceğiniz bu lezzetli tatların üzerinde bulunan logonuz ya da marka adınız, şirketinizin değerini arttırır. İş görüşmesine gelen müşterilerinize baskılı bonbon şekerleri ikram edebilir, bu sayede firmanızın kurumsal bir firma olduğunun altını çizebilirsiniz.

 

Baskılı bonbon şekerleri sadece şirketler kullanmaz. Nişan, nikah, düğün, sünnet vb. organizasyonlarda da baskılı bonbon şekerler misafirler için ideal bir tercih olabilir. Kullanım alanları oldukça geniş olan logolu bonbon şekerler, çocukların sevinç kaynağı olurken, büyükler için ise bir nostaljiye dönüşebilir. Meyveli, sütlü, çikolatalı ve naneli bonbon şekerlerin lezzeti ile çocukluğuna doğru bir yolculuğa çıkanlar, bu değişmez tadın tebessümü ile güzel anıları hatırlayabilir.

 

Baskılı bonbon şeker fiyatları bütçenize en uygun seçeneklerle verilir. Birbirinden farklı kutu ve ambalaj seçenekleri yer alır. Ayrıca farklı ebattaki bonbon şekerlerin onlarca farklı lezzet türü bulunur. İşletmenizin, markanızın ya da adınızın basılı olduğu bonbon şekerler ile iyi bir reklam / tanıtım yolunu açabilirsiniz.