ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Ahşap Kutulu Çikolata

BLOG Logolu Ahşap Kutulu Çikolata

LOGOLU AHŞAP KUTULU ÇİKOLATA

 

Organizasyonların yanı sıra özel günlerde ve bayramlarda da tercih edilen çikolatalar, konukların en çok beğendiği şekerlemelerden biri olarak kabul ediliyor. Çikolatalar, farklı şekillerde ziyaretçilere sunulabilirken ahşap kutulu çikolatalar da en çok tercih edilen ürünlerden biri oluyor. Ahşap kutulu çikolatalar, ziyaretçilere hem hafif hem de lezzetli tatlı olarak sunuluyor.

 

Ahşap kutulu çikolatalar, özellikle tanıtımlarda ve organizasyonlarda oldukça şık şekilde sergilenebilirken ziyaretçilerin de beğenisini kazanıyor. Ahşap kutulu çikolatalar, firmanın logosunu da taşıyabiliyor. Logolu ahşap kutulu çikolata olarak isimlendirilen bu şekerlemeler ile firmanın reklamı da gerçekleştirilerek firmanın logosunun ve sloganının akılda kalmasını sağlıyor. 

 

Moğol Şeker olarak, logolu ahşap kutulu çikolata üretimini ve satışını gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında ahşap kutulu çikolataların üstünde firmaların logosuna, fotoğrafına ve ismine yer verebiliyor, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı sürdürüyoruz.

 

LOGOLU AHŞAP KUTULU ÇİKOLATA FİYATLARI

 

Çikolata markası olarak Pelit'i tercih ediyor, 32 adet, 48 adet ya da 72 adetlik çikolata çeşitlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. 32 adetli logolu ahşap çikolata kutusunu 210 gram, 48 adetli logolu ahşap çikolata kutusunu 320 gram, 72 adetli çikolata kutusunu ise 480 gram olarak hazırlıyoruz. Çikolatalarımızı sütlü ve bitter olarak müşterilerimize sunuyoruz.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu logolu ahşap kutulu çikolata siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Görüşmemizde logolu ahşap çikolata kutusu fiyatlarını da öğrenebilir, sipariş verebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Logolu ahşap kutulu çikolatalar için hizmet vermeye hazırız. Siz de logolu ahşap kutulu çikolata için hemen arayın.