ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Asetat Kutulu Şeker

BLOG Logolu Asetat Kutulu Şeker

LOGOLU ASETAT KUTULU ŞEKER

 

Özel günlerde, açılışlarda, kampanyalarda ve bayramlarda en çok tüketilen ürünlerden olan şekerler, ziyaretçilere farklı şekillerde servis edilebiliyor. Şekerler, ev ziyaretlerinde daha çok kutu ya da kase içinde servis edilirken özel günler ve toplantılarda ise daha çok asetat kutulu, kartonda, metal kutularda ya da buna benzer kutuların içinde sunuluyor. Şekerlerin en çok servis edildiği platformlar arasında yer alan asetatlar da her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor.

 

Asetat kutulu şeker, üstünde logo, fotoğraf ve isme sahip olabiliyor. Logolu asetat kutulu şekerler, bu sayede firmanın reklamının da yapılabilmesini sağlıyor. Böylece firma, kendi logosunu, ismini, sloganı ya da vermek istediği mesajı asetat kutulu şekerin üstünde belirtebiliyor.

 

Moğol Şeker olarak, logolu asetat kutulu şeker üretimimizi sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında logolu asetat kutulu şeker içinde 20 adet logolu bonbon şekere yer veriyoruz. Her biri 70 gram ağırlığında olan logolu bonbon şekerler, limon, portakal, elma, vişne, böğürtlen, çilek, sütlü kahve, nane ve karanfil aromalarına sahip oluyor. Bunun yanı sıra asetat kutulu şekerleri logosuz, isimsiz ve fotoğrafsız şekilde de sunabiliyoruz.

 

Siz de firmamızın sunduğu logolu asetat kutulu şeker ürünlerimizden satın almak, aklınızda yer alan sorulara yanıt bulmak ve çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede logolu asetat kutulu şeker ürünümüzle ilgili fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu asetat kutulu şekerin yanı sıra logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, karton kutu ürünler, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata siparişi vermek için hemen arayın.