ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Bonbon Şeker

BLOG Logolu Bonbon Şeker

LOGOLU BONBON ŞEKER

 

Özel günlerde, bayramlarda, açılışlarda, tanıtımlarda ve buna benzer organizasyonlarda en çok tüketilen gıda türlerinden biri de bonbon şekerlerdir. Şekerlerin açık bir şekilde değil, ambalajlı şekilde ziyaretçilere sunulması, hem şekerin daha hijyenik olmasını hem de çalışmaların daha kurumsal gözükmesini sağlar. 

 

Bu şekerler, tüketim amacının yanı sıra reklam amacıyla da kullanılmaktadır. Ambalajlı şekilde ziyaretçilere sunulan bonbon şekerlerin üstünde, istenilen logo, işaret ve isim gibi ibareler yer alabilmektedir. Bu sayede şeker ile aynı zamanda reklam çalışmaları gerçekleştirilir.

 

Boyut olarak büyük olmayan bonbon şekerlerin ambalajlarında verilmek istenen mesaj net olarak yer almalı, logo, işaret ve yazı anlaşılır olmalıdır. Anlaşılır reklamlar, reklamın başarı oranını da yükseltmektedir.

 

Moğol Şeker olarak, çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz ilk günden bu yana müşterilerimize logolu bonbon şeker çeşitlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Faaliyetlerimiz kapsamında en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturuyor, müşterilerimizin taleplerini tam olarak anlayarak beğenilerini kazanacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

LOGOLU BONBON ŞEKER FİYATLARI

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu logolu bonbon şeker ürünlerinden satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir, logolu bonbon şeker fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.
Logolu bonbon şeker için hizmet vermeye hazırız. Siz de logolu bonbon şeker için hemen arayın.