ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Çikolata Kutusu

BLOG Logolu Çikolata Kutusu

LOGOLU ÇİKOLATA KUTUSU

 

Bayramlarda, özel günlerde, açılışlarda, kutlamalarda ve buna benzer birçok organizasyonda kullanılan logolu çikolata kutuları, hem şık hem de lezzetli olmasıyla kişilerin en çok beğendiği ürünler arasında yer alıyor. Çikolata kutuları, kartondan üretiliyor ve içinde madlen çikolata yer alıyor. Bu kutuların büyüklüğü, içinde bulunan çikolata miktarına göre değişim gösteriyor.

 

Logolu çikolata kutuları, 3 farklı şekilde üretilebiliyor. İçinde 32 adet çikolata olan çikolata kutusu, yaklaşık olarak 210 gram, içinde 48 adet olan çikolata kutusunun ağırlığı 320 gram, 72 adet çikolata bulunan kutu ise yaklaşık olarak 480 gram ağırlığında oluyor. Çikolata kutusunun içinde yer alan her çikolata, ortalama 6,5 gram olarak üretiliyor. Çikolatalar, sütlü ve bitter şekilde müşterilere sunuluyor. Sütlü çikolata gold ve gümüş ambalajlarda, bitter ise bronz ambalajlarda satılıyor.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize logolu çikolata kutusu ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Logolu çikolata kutusu ürünlerimizde Pelit marka çikolatalara yer veriyoruz. Logolu çikolata kutusunda isteğe göre logo, fotoğraf ve isme yer verebiliyor, bu sayede firmaların reklamlarını da gerçekleştirebilmelerine olanak sağlıyoruz.

 

LOGOLU ÇİKOLATA KUTUSU FİYATLARI

 

Logolu çikolata kutusu satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında logolu çikolata kutusu fiyatları da yer alıyor. Logolu çikolata kutusu fiyatları, satın alınacak çikolata kutusunun büyüklüğüne ve sayısına göre değişiklik gösteriyor. Siz de logolu çikolata kutusu satın almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilir, ürün fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Siz de logolu çikolata kutusu satın almak istiyorsanız, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu çikolata kutusunun yanı sıra logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata siparişi vermek için hemen arayın.