ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Draje

BLOG Logolu Draje

LOGOLU DRAJE

 

Özel günlerde, açılışlarda, partilerde, törenlerde, akraba ziyaretlerinde ve buna benzer organizasyonlarda en çok tercih edilen tatlı çeşitlerinden biri, logolu drajeler olarak öne çıkmaktadır. Logolu drajeler, hem kalorisinin düşük hem de lezzetli olması sebebiyle en beğenilen şekerler arasında yer almaktadır. Firmalar, bu drajeler üzerinde logolarına, isimlerine ve fotoğraflarına yer verebiliyor, sloganlarını müşterilerine duyurabiliyor. Bu sayede logolu drajeler ile firmanın tanıtımı da gerçekleştirilebiliyor.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize birçok draje, çikolata ve tatlı çeşitlerimizi sunmaya devam ediyor, müşterilerimizin taleplerine en uygun çalışmaları gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Logolu drajelerimizi 4 gram ve 6 gram olmak üzere 2 farklı şekilde sunuyor, drajelere logo, isim ve fotoğrafı işleyebiliyoruz.

 

LOGOLU DRAJE FİYATI

 

Logolu draje satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında logolu draje fiyatları yer alıyor. Logolu draje fiyatları, satın alınacak drajenin 4 veya 6 gram olmasına, sipariş miktarına göre değişiklik gösteriyor. Siz de logolu draje fiyatlarını merak ediyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, logolu draje fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu drajenin yanı sıra logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, karton kutu ürünler, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata siparişi vermek için hemen arayın.