ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Fileli Çikolata

BLOG Logolu Fileli Çikolata

LOGOLU FİLELİ ÇİKOLATA

 

Moğol Şeker olarak müşterilerimize logolu fileli çikolata hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 

Çocukların yanı sıra gençlerin en çok tercih ettiği çikolatalar arasında, fileli çikolata çeşitleri yer alıyor. Bir dönem daha çok para çikolata olarak piyasada yer alan çikolatalar, günümüzde kendisine logolu fileli çikolata olarak de yer buluyor. Pratik olmasının yanı sıra kapalı olması nedeniyle hijyenik şekliyle öne çıkan logolu fileli çikolatalar, en çok tercih edilen çikolata çeşitleri arasında bulunuyor.

 

Organizasyon çalışmalarında kullanılan, bunun yanı sıra bakkal ve süpermarket gibi işletmelerden satın alınabilen logolu fileli çikolata, şekerleme pazarındaki yerini her geçen gün genişletiyor. File çikolatalar, satışı yapacak olan firmanın logosunu taşıyabiliyor ve bu sayede firmanın reklamı yapılabiliyor. Bunun yanı sıra filenin ambalajında da firmanın logosuna, ismine ve sloganına yer verilebiliyor.

 

Organik file içinde yer alan ve para çikolata olarak bilinen bu çikolatalar, 10'lu, 15'li ve 20'li olarak satışa sunuluyor. 10'lu logolu file çikolata 50 gram, 15'li logolu file çikolata 75 gram, 20'li logolu file çikolata ise 100 gram olarak satılıyor. Logolu fileli çikolatalar sütlü ve bitterli olarak üretiliyor.

 

LOGOLU FİLELİ ÇİKOLATA FİYATLARI

 

Bugüne dek gerçekleştirdiği çalışmalarda sektörde öncü firmalar arasında yer alan Moğol Şeker firmamız, logolu fileli çikolata satışlarını da sürdürüyor. Siz de logolu fileli çikolata satın almak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede logolu fileli çikolata fiyatlarını öğrenebilirsiniz. 

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu fileli çikolata ürünlerimiz için hemen arayın.