ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Islak Mendil

BLOG Logolu Islak Mendil

LOGOLU ISLAK MENDİL

 

Moğol Şeker olarak, Türkiye'nin her bölgesine logolu ıslak mendil satışı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

Sentetik kağıdın solüsyon ile bir araya getirilmesi ve yapılan ıslatma işleminin ardından özel makinelerle kesilmesi ile ıslak mendil ortaya çıkar. Ambalajlandıktan sonra müşterilere sunulan ıslak mendiller, günümüzde en çok tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alır. Özellikle iş alanlarında çalışanlar tarafından kullanılan, restoranlarda, kafeteryalarda ve buna benzer alanlarda tercih edilen ıslak mendiller, kısa sürede temizlik sağlıyor. Islak mendiller elektronik cihazların temizlenmesinde, göz makyajlarının temizlenmesinde, çeşitli lekelerin giderilmesinde ve toz alımında da kullanılabiliyor.

 

Islak mendiller, logolu şekilde de müşterilere sunulabiliyor. Bu sayede ıslak mendil üretimini yapan ya da restoran ve kafeterya gibi ıslak mendili müşterilere sunan firmalar, kendi reklamlarını yapabiliyor. Logolu ıslak mendil olarak bilinen bu ıslak mendil çeşidi, ambalaj üstünde logo, fotoğraf, isim ve slogan taşıyabiliyor.

 

LOGOLU ISLAK MENDİL FİYATLARI

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize logolu ıslak mendil hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuzla logolu ıslak mendillerimizi en uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyor, logolu ıslak mendil üretimi ve satışı gerçekleştiriyoruz. Logolu ıslak mendil çeşitlerimizi metalize triplex ve kuşe dublex ile üretiyoruz. Logolu ıslak mendillerimizde Dove, Fantastic ve Lemon aromalarına yer veriyoruz.

 

Müşterilerimizden gelen taleplere göre, logolu ıslak mendil ebatlarımızı da değiştirebiliyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz logolu ıslak mendil çeşitlerimiz şu şekilde:

  • 6 cm x 8 cm
  • 6 cm x 10 cm
  • 6 cm x 12 cm
  • 7 cm x 10 cm
  • 7 cm x 12 cm

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın ürettiği logolu ıslak mendil çeşitleriyle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede logolu ıslak mendil fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu ıslak mendil ürünlerimiz için hemen arayın.