ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Küp Şeker

BLOG Logolu Küp Şeker

Kullanıma başladığı ilk dönemde, daha çok restoran, cafe, havalimanı, otel, pansiyon, dinlenme tesisi ve buna benzer yerlerde kullanılan, günümüzde ise evlerde de kullanılmaya başlayan ambalajlı küp şekerler, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ambalajlı küp şekerler, özellikle salgın hastalığın etkisini artırdığı günümüzde kişilerin şekere sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Tek kullanımlık olan ambalajlı küp şekerler, kişilerin birbiriyle olan temasını en aza indirmesinin yanı sıra şekerin toz ve kirden korunmasına yardımcı oluyor.

 

LOGOLU KÜP ŞEKER

 

Firmalar, küp şekerler ambalajlarının üstüne logosunu, fotoğrafını, ismini ve sloganını yazdırarak daha fazla kişiye ulaşmayı başarıyor. Bu tür çalışmalar, firmanın kurumsal kimliğini geliştirmenin yanı sıra reklam ihtiyacına da katkıda bulunuyor. Logolu küp şekerler genel olarak 2,5 gramlık şeker barındırıyor. El değmeden ve tamamen özel cihazlarla oluşturulan bu logolu küp şekerler, talebe göre farklı gramajlarda da üretilebiliyor. Şekerlerin büyüklüğü ve ağırlıkları, firmaların taleplerine göre değiştirilebiliyor.

 

LOGOLU KÜP ŞEKER FİYATLARI

 

Logolu küp şeker satın almak isteyen kişilerin ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında, logolu küp şeker fiyatları yer alıyor. Logolu küp şeker fiyatları, satın alınacak miktar ve logolu küp şekerin ağırlığına göre değişiklik gösteriyor. Siz de Moğol Şeker firmamızın logolu küp şeker fiyatlarıyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yapacağımız görüşmede logolu küp şeker konusunda aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

Moğol Şeker olarak, alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz de İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Moğol Şeker olarak logolu küp şekerin yanı sıra müşterilerimize tek kullanımlık ürünler, logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, sosyete şekeri, logolu mint şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata da sunuyoruz.

 

Siz de ürünlerimizden satın almak ve sipariş vermek için hemen arayın.