ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Lokum Kutusu

BLOG Logolu Lokum Kutusu

LOGOLU LOKUM KUTUSU

 

Moğol Şeker olarak logolu lokum kutusu satın almak isteyen kişilere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

15. yüzyıldan bu yana Anadolu'da üretilmeye başlayan ve günümüzde dünyanın tamamında tanınan lokumlar, en sevilen tatlılar arasında yer alıyor. Lezzetiyle popülerliğini ve ilgisini hız kaybetmeden sürdüren lokumlar, en sevilen şekerlemeler arasında bulunuyor. İçinde nişasta ve şeker bulunan lokumlar, tam bir enerji deposu olarak kabul edilmektedir.

 

Lokumlar, günümüzde ziyaretlerde, açılışlarda, organizasyonlarda, özel günlerde ve bayramlarda servis edilmekte ve her yaştan kişi tarafından beğeniyle tüketilmektedir. Lokumların sergilenmesi sırasında, lokumların yer aldığı karton kutular, ahşap kutular ve ambalajlar da logolu hale getirilebilmekte, bu sayede lokumlar aracılığıyla reklam çalışması da yapılabilmektedir. Logolu lokum olarak bilinen bu lokum ambalajlarında firmanın fotoğrafı ve ismi de yer alabilmekte, bu sayede firma ismini daha fazla kişiye duyurabilmektedir.

 

LOGOLU LOKUM FİYATLARI

 

Logolu lokum kutusu çalışmalarımızda 250 gram, 500 gram, 750 gram ve 1 kilogramlık paketlere yer veriyoruz. Karton kutuda yer alan logolu lokum kutularımızda kurdele seçeneği de sunuyoruz. Lokumlarımızı çifte kavrulmuş, fıstıklı, sade, güllü, limonlu, portakallı ve kaymaklı olarak hazırlıyoruz. Talep üzerine logosuz, isimsiz ve fotoğrafsız çalışma da gerçekleştirebiliyoruz.

 

Logolu lokum kutusu satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında da logolu lokum kutusu fiyatları yer alıyor. Logolu lokum kutusu fiyatları, kutuda ne kadar lokum bulunacağına ve sipariş adetine göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de logolu lokum kutusu fiyatlarını merak ediyorsanız, Moğol Şeker firmamız ile iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede logolu lokum kutusu fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize logolu lokum paketi üretimi ve satışı sunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Siz de logolu lokum kutusu ürünlerimizden faydalanmak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu lokum kutusu ürünlerimiz için hemen arayın.