ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Madlen Çikolata

BLOG Logolu Madlen Çikolata

LOGOLU MADLEN ÇİKOLATA

 

Tatlı ikramlarının en çok tercih edilen türlerinden biri olan çikolatalar, toplumun geniş kesimi tarafından zevkle tüketilmeye devam ediyor. Abartısız görünümü ve zarif şekliyle beğeni kazanan madlen çikolatalar, geleneksel bayram ziyaretlerinde, açılışlarda, özel kutlamalarda ve buna benzer organizasyonlarda yer almaya devam ediyor. Madlen çikolatalar, söz ve kına tepsilerinde de en önemli parçalar arasında bulunuyor. Birçok tatlıya göre kalori açısından daha masum kabul edilen madlen çikolatalar, böylece kilo problemini de en alt seviyeye indiriyor.

 

Moğol Şeker olarak, logolu madlen çikolata ürünlerimizi müşterilerimize sunmaya ve damak tatlarına hitap etmeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında en lezzetli çikolatalarımızı müşterilerimizle buluşturuyor, müşterilerimizin madlen çikolata keyfini çıkarmalarını sağlıyoruz. Madlen çikolata kutusu üstünde logo, fotoğraf ve isme yer verebiliyor, bu sayede firmanızın tanıtımının yapılmasına da yardımcı oluyoruz.

 

Logolu madlen çikolata kutularımızda her biri 6,5 gram olan madlen çikolatalara yer veriyoruz. Sütlü çikolatalarımızı gold ve gümüş ambalaj ile, bitter çikolatalarımızı ise bronz ambalaj ile müşterilerimize sunuyoruz. Çikolatalarımızı, çikolata alanında bir marka haline gelen Pelit'ten tedarik ediyoruz. Talebe göre madlen çikolata kutularımızı logosuz, isimsiz ve fotoğrafsız şekilde de üretebiliyoruz.

 

LOGOLU MADLEN ÇİKOLATA FİYATLARI

 

Logolu madlen çikolata satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında, logolu madlen çikolata fiyatları yer alıyor. Logolu madlen çikolata fiyatları, satın alınacak logolu madlen çikolata sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Toplu alımlarda indirimlerden yararlanılabiliyor. Siz de logolu madlen çikolata satın almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve logolu madlen çikolata fiyatlarıyla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu madlen çikolatanın yanı sıra logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, karton kutu ürünler, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata siparişi vermek için hemen arayın.