ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Mint Şeker

BLOG Logolu Mint Şeker

LOGOLU MİNT ŞEKER

 

Son dönemin en çok kullanılan şekerlerinden biri olan mint şekerler, günümüzde bakkallarda, marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve şeker dükkanlarında satılmaya devam ediyor. Genel olarak küçük bir kutu içinde servis edilen mint şekerler, günümüzde açılışlarda ve özel günlerde de kullanılıyor.

 

Mint şekerlerin üstünde logo, fotoğraf ve isim gibi baskılar yer alabiliyor. Bu sayede mint şeker ambalajlarının üstünde firma reklamı yapılabiliyor. Firmalar, açılışlarda ve buna benzer özel günlerde, mint şekerleri kullanarak firmalarının tanıtımını gerçekleştirebiliyor. Logolu mint şeker olarak bilinen bu şekerler, en beğenilen çalışmalar arasında yer alıyor.

 

Mint şekerlerin kutuları, genel olarak 4,5 cm x 1,5 cm boyutunda üretiliyor. Kolay açılıp kapanan kapaklara sahip olan bu ambalajlar, yaklaşık olarak 12 gram mint şekere sahip oluyor.

 

LOGOLU MİNT ŞEKER FİYATI

 

Logolu mint şeker siparişi vermek isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında, logolu mint şeker fiyatları da yer alıyor. Logolu mint şeker fiyatları, sipariş verilecek miktara göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de logolu mint şeker fiyatlarını merak ediyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir ve sipariş edilecek miktara göre fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize logolu mint şekerin yanı sıra birçok ürünü sunmaya devam ediyoruz. Alanında uzman personelimizle el değmeden üretilen ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Siz de logolu mint şeker siparişi vermek istiyorsanız, Moğol Şeker firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak için bizimle görüşebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Siz de tek kullanımlık ürünler, logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata siparişi vermek için hemen arayın.