ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Para Çikolata

BLOG Logolu Para Çikolata

LOGOLU PARA ÇİKOLATA

 

Moğol Şeker olarak logolu para çikolata üretimine ve satışına devam ediyoruz.

 

Geçmiş dönemde çocukların en çok tercih ettiği, günümüzde ise her yaştan kişi tarafından sevilerek tüketilen para çikolatalar, en popüler şekerlemeler arasında yer alıyor. Dünyanın birçok para biriminin bulunduğu bu çikolatalar, her geçen gün daha fazla kişi tarafından talep ediliyor.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize her türlü şekerleme çeşidini sunuyor, tek kullanımlık ürünler, logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz.

 

Para çikolata çeşitlerimizde logo, fotoğraf ve isme yer verebiliyor, böylece firmanızın reklamının da yapılmasını sağlayarak tanıtım çalışmalarınıza destek veriyoruz. Üretimlerimizde 5 gram ve 21 gram olmak üzere iki farklı çikolata türüne yer veriyor, logolu para çikolata çeşitlerimizi sütlü ve bitter olarak üretiyoruz. Müşterilerimizin talebi halinde logosuz, isimsiz ve fotoğrafsız da satış gerçekleştirebiliyoruz.

 

LOGOLU PARA ÇİKOLATA FİYATLARI

 

Logolu para çikolata siparişi vermek isteyen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında, logolu para çikolata fiyatları yer alıyor. Logolu para çikolata fiyatları, yapılacak olan siparişe ve çikolatanın ağırlığına göre değişiyor. Siz de logolu para çikolata fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Alanında uzman kadromuz ile, el değmeden profesyonel şekilde üretimlerimizi sürdürüyor, müşterilerimizin taleplerine uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu logolu para çikolata ürünlerimizden faydalanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmede logolu para çikolata siparişi verebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu para çikolata ürünlerimiz için hemen arayın.