ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Sosyete Şekeri

BLOG Logolu Sosyete Şekeri

LOGOLU SOSYETE ŞEKERİ

 

İlk olarak 200 yıla yakın bir süre önce üretilen, günümüzde de sık sık tercih edilen sosyete şekerleri, en sevilen tatlılar arasında yer almaktadır. Farklı şekilleri ve renkleri nedeniyle ilgi çekici olan sosyete şekeri, hızlı şekilde üretilebildiği ve pratik olduğu için de tüketilmektedir. İçinde toz şeker, mısır şurubu, krem tartar, gıda boyası ve çubuk kürdan aracılığıyla hazırlanan sosyete şekerleri, açılışlarda, özel günlerde, fuarlarda ve buna benzer organizasyonlarda yerini almaktadır.

 

Açılışlarda, özel günlerde, fuarlarda yararlanılan sosyete şekerleri, logolu şekilde de servis edilebilmektedir. Logolu sosyete şekeri, bu sayede firmanın reklamının da yapılmasını sağlayarak firmanın tanıtımını da gerçekleştirebilmektedir. Logolu sosyete şekeri, 22 gram ve 35 gram olmak üzere iki farklı şekilde üretilmektedir. Logolu sosyete şekeri üstünde logo, fotoğraf ve isim de yer alabilmektedir. Bu sayede firma sahibi, logolu sosyete şekerinin üstünde dilediği herhangi bir mesajı verebilmekte ve firmasının reklamını gerçekleştirebilmektedir.

 

LOGOLU SOSYETE ŞEKERİ FİYATI

 

Logolu sosyete şekeri satın almak isteyen kişi ve kurumların en çok merak ettiği konular arasında, logolu sosyete şekeri fiyatları yer alıyor. Logolu sosyete şekeri fiyatları, satın alınacak miktara, logolu sosyete şekerinin 22 gram ya da 35 gram olmasına göre değişkenlik gösterebiliyor. Siz de logolu sosyete şekeri fiyatlarını merak ediyorsanız, Moğol Şeker firmamızla görüşebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor, müşterilerimizin taleplerini en hızlı şekilde gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Siz de logolu sosyete şekeri ürünümüzden satın almak, fiyat öğrenmek ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Siz de tek kullanımlık ürünler, logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, logolu mint şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata satın almak için hemen arayın.