ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Logolu Stick Şeker

BLOG Logolu Stick Şeker

LOGOLU STİCK ŞEKER

 

Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte, dışarıda şeker kullanımının hijyenik şekilde yapılabilmesi için çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda logolu stick şekerler, genelde kağıt ambalaj içinde müşterilere sunuluyor. Logolu stick şekerler, genel olarak restoranlarda, cafelerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve pansiyonlarda kullanılıyor. Son dönemde evlerde de stick şeker kullanımı yaygınlaşmaya devam ediyor. 

 

LOGOLU STİCK ŞEKER PROMOSYON

 

Küçük paketler halinde yer alan logolu stick şeker, bu sayede israfın da azaltılmasını sağlayarak ihtiyaç kadar şeker kullanımını sağlıyor. Tozlanma ve kirlenme gibi herhangi bir olumsuz durumun önüne geçen logolu stick şekerler, özel cihazlar yardımıyla el değmeden üretiliyor. Kapalı pakette olan logolu stick şeker, ürünü müşterilerin gönül rahatlığıyla kullanabilmesini sağlıyor. 

 

Logolu stick şekerler, genel olarak müşterilerin talepleriyle birlikte dizayn ediliyor. Stick şekerlerin üstünde, firmanın logosu, fotoğrafı, ismi veya sloganı yer alabiliyor. Bu sayede firmalar, müşterilerine kaliteli bir şeker sunumu yaparken firmasının da reklamını gerçekleştirmiş oluyor.

 

LOGOLU STİCK ŞEKER FİYATLARI

 

Logolu stick şeker fiyatları, şekerlerin gramajlarına göre değişim gösteriyor. Logolu stick şekerler 2,3,4,5,6,8 ve 10 gram olarak üretiliyor. Bunun yanı sıra özel taleplerde bulunan firmaların taleplerine uygun ağırlıkta üretim de yapılıyor. Siz de logolu stick şeker fiyatlarıyla ilgili bilgi almak istiyorsanız, Moğol Şeker firmamızla iletişime geçebilir ve logolu stick şeker fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize logolu stick şekerin yanı sıra tek kullanımlık ürünler, logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, logolu küp şeker, sosyete şekeri, logolu mint şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata sunuyoruz.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu ürünlerle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Siz de logolu stick şeker için hemen arayın.