ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Opp ambalajlı bonbon şeker

BLOG Opp ambalajlı bonbon şeker

Özel günlerde en çok tercih edilen ürünler arasında bonbon şekerler yer alıyor. Bayramlarda, açılışlarda ve tanıtımlarda kullanılan, üstünde yer alan logolarla firmanın reklamının da yapıldığı bonbon şekerler, opp ambalajlı olarak da ziyaretçilere sunulabiliyor. Bu sayede opp ambalajlı bonbon şekerler, sadece ev ortamında değil, tanıtımlarda da tercih edilerek bir yandan reklam için kullanılabiliyor. Opp ambalajlı bonbon şekerler, tanıtımlarda şekerlerin hijyenik şekilde kalmasını sağlayarak firmanın kurumsal kimliğine de faydada bulunuyor. Doğru görselle kullanılan ve doğru hedef kitlenin seçildiği çalışmalarda, opp ambalajlı bonbon şekerlerin de katkısı artıyor.

 

OPP AMBALAJLI BONBON ŞEKER

 

OPP ambalajlı bonbon şekerlerin üstünde logo, fotoğraf ve isim yer alabiliyor. Bu sayede firma, opp ambalajlı bonbon şekerin üstüne dilediği yazıyı, logoyu ya da ismi yazabiliyor. Opp ambalajlı bonbon şekerin içinde 3 adet şeker bulunuyor. Her biri ortalama 3,5 gram olan şekerlerin paketi toplamda 10-12 gramı buluyor. Opp ambalajlı bonbon şekerler, limon, portakal, elma, vişne, böğürtlen, çilek, sütlü kahve, nane ve karanfil aromalı olarak üretilebiliyor.

 

OPP AMBALAJLI BONBON ŞEKER FİYATLARI

 

Opp ambalajlı bonbon şekerlerle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de opp ambalajlı bonbon şeker fiyatları oluyor. Opp ambalajlı bonbon şeker fiyatları, yapılan sipariş sayısına göre değişebiliyor. Bu nedenle opp ambalajlı bonbon şeker fiyatları, Moğol Şeker firmamızla yapılacak görüşme sonrası belli oluyor. Siz de opp ambalajlı bonbon şeker fiyatlarını merak ediyorsanız, Moğol Şeker firmamızla görüşebilir ve net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Opp ambalajlı bonbon şeker için hizmet vermeye hazırız. Siz de opp ambalajlı bonbon şeker için hemen arayın.