ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Stick şeker, çeşitleri, üreticileri, 3 gr fiyatları

BLOG Stick şeker, çeşitleri, üreticileri, 3 gr fiyatları

Stick şeker, çeşitleri, üreticileri, 3 gr fiyatları

 

Stick şeker, çaydan kahveye, sıcak içecek servis edilen tüm kafe ve restoranlarda kullanılan pratik bir üründür. Sıcak içeceklere lezzet veren stick şekerler, beyaz ve esmer şeker olarak ikiye ayrılırlar. Stick şeker nedir, stick şeker toptan fiyatları, stick şeker 3 gr fiyat nedir, stick şeker çeşitleri ve stick şeker nasıl açılır sorusu ile birlikte stick şeker nerede satılır ve ölçüsü nedir sorularının yanıtları ortaya çıktı. Fişek şeker olarak da bilinen bu ürünler, uzun ve ince kağıtların içinde daha kolay açılması ve kullanılması için tasarlanmışlardır. Kendi özel ambalajına sahip olan stick şekerler, bu ambalajların üzerinde yer alan ilgili işletmenin logosunun ya da markasının yer aldığı baskılarla, aynı zamanda iyi bir reklam tanıtım aracı olarak da kullanılırlar.

 

Tek kullanımlık olarak paketlenen stick şekerler, ince çubuk şeklindeki paketlerde korunurlar. Sadece kafe ve restoranlarda kullanılmayan, sıcak içecek servisi yapılan her yerde karşımıza çıkan stick şekerler, evlerimize kadar girdi. Kullanım alanları gittikçe genişleyen bu ürünler, müşteri sirkülasyonuna sahip tüm işletmeler için ideal bir reklam aracına dönüştü. İlgili işletmenin adının ya da logosunun basıldığı stick şekerler, bu adın ya da logonun müşterinin hafızasına daha iyi yerleşmesini sağlıyor.

 

Kalabalığın olduğu her yerde yer alan ve ilk tercih sırasına yerleşen bu ürünler, bir taraftan tek kullanımlık olmaları ile dikkat çekiyor, diğer taraftan ise hijyenik oluşları ile tercih edilmeye devam ediyor. Standart şeker formatında, şeker pancarı ve şeker kamışından üretilen bir ürüne dönüşen, oradan da stick şeker halini alarak servisin bir parçası haline getirilen bu ürünler, genellikle 3 gr olan stick şeker olarak piyasada yer bulurlar. Stick toz şeker toptan fiyatları ise bu ürünün daha fazla adet ile daha uygun fiyatlarla temin edilmesini sağlar. Stick şeker üreticileri, baskılı stick şeker üreterek, büyük bir talebi karşılamaya çalışırlar.

 

Sıcak içecekleri tatlandıran stick şekerler, esmer ve beyaz şeker çeşitlerinin yanı sıra, çubuk formu, kare ve dikdörtgen formları ile de paketlenirler. Şekerin türünü ifade etmeye yarayan beyaz ve kahverengi paket renginin yaygın olarak kullanılmasının yanı sıra, farklı renkler de, bu şekerlerin yer aldığı işletmelerin logo ve yazı rengine göre şekillenirler. Ayrıca ofis ve işyerleri de potansiyel müşterilerine firma adlarının reklamını yapmak için stick şekerleri sıklıkla tercih ederler.

 

Stick şeker nedir?

 

Sıcak içeceklere atılan şekerin daha pratik kullanımı için yapılan stick şekerler, farklı renk, ebat ve gramları ile kafelerden restoranlara, evlerden ofislere, sıcak içecek servisi yapılan her yerde kullanılan bir üründür. El değmeden üretimi yapılan, bu haliyle de hijyenik olan ve daha çok tercih edilen stick şekerler, bu haliyle tüketime hazır halde kendi özel şekerliklerinde yer alırlar. Stick şekerler, şeker pancarı kullanılarak üretilirler, farklı ölçülerde olurlar ve tek kullanımlık olarak paketlenirler.

 

Stick şekerler, özellikle kafe restoran sektörü başta olmak üzere, işletmelerinin ve markalarının reklamını yapmak isteyenler için ideal bir tanıtım yöntemidir. İlgili işletmenin içinde yer alan ve müşterilerin sürekli kullanımında olan tüm malzeme ve ürünler kullanılarak etkili bir tanıtım yapmak isteyenler, baskılı stick şekerler ile önemli bir ayrıntıyı çözerler. İlgili markanın zihinlerde daha bilinir hale gelmesi için, sürekli kullanılan bu ürünlerin çok iyi bir reklam aracı olduğu göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Stick şeker çeşitleri

 

Stick şeker, beyaz şeker ve esmer şeker çeşitleri ile ikiye ayrılır. Oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan stick şekerler, beyaz ve kahverengi ambalajları ile yoğun olarak kullanılırlar. Çubuk tasarımına sahip paketlerde olan bu ürünler, farklı gramajlarda olurlar. 3 gr ya da 4 gr olarak tekli paketlerde kullanıma hazır hale getirilen ürünlerin içinde yer alan toz şeker, bir küp şekerin oranına tekabül eder. Yiyecek ve içecek servisi yapan sektörlerde daha fazla kullanılan stick şekerler, işyerlerinde, otellerde, ofislerde ve evlerde de kullanılırlar.

 

İçeceklerin tatlanmasını sağlayan temel gıda ürünü olan şekerler, stick şeker kullanımları ile daha pratik hale gelmişlerdir. Tek kullanımlık olan bu ürünler, tüketim alışkanlıklarına uygun olarak farklı ebatlarda ve gramlarda hazırlanırlar. Baskılı olmaları ile de markayı ya da işletmeyi zihinlerde daha bilinir hale getiren bu ürünler, reklam ve markalaşma konusunda etkili bir çalışma yürütmek isteyenler için ideal bir tanıtım türüdür.

 

Stick şeker toptan fiyatları

 

Stick şeker toptan fiyatları alarak, uygun fiyatlarla baskılı stick toz şeker ürününüze sahip olabilirsiniz. Kolay bir kullanım imkanı sunan ve etkin bir reklam yapmanın araçlarından olan bu ürünleri, kaç gram istediğinizi, çubuk, kare ya da dikdörtgen paket seçenekleri arasından hangisini seçtiğinizi, kalitesi ve miktarının ne olacağını belirleyip en uygun fiyatı alabilirsiniz.

 

Çay kahve servisi yapılan her yerde ihtiyaç duyulan toz şekerleri temin etmek için, kaliteli ve uygun fiyatlı stick toz şeker fiyatları alabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

 

Stick şeker üreticileri

 

Stick şeker üreticileri, baskılı ya da baskısız ambalajları ile bu ürünlerin satışını yaparlar. Müşterilerin isteklerine göre beyaz, kahverengi ya da diğer renklerde kağıdı hazırlanan stick şekerlere ilgili markanın logosu, adı ya da sloganı basılır. Beyaz toz şeker ya da pekmez ile harmanlanmış esmer şeker ürünleri el değmeden, hijyenik olarak hazırlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Günümüz dünyasında küp şekerlerin yerini alan stick toz şekerler, şeker kullanımına pratik bir çözüm getirirken, baskılı reklamları ile de akılda kalıcılığı arttırmaya yararlar.

 

Stick şekerlerin birden çok faydası vardır. Kişiye özel olan stick şekerlerin en büyük faydası hijyenik olmalarıdır. Bir diğer yararı ise temizlik sorununu ortadan kaldırmaları ile pratik bir ürün olmalarıdır. İdeal tüketime göre hazırlanan bu ürünler masrafların da düşmesini sağlar. Ayrıca müşteri memnuniyetinin önemli bir parçası olmaları ile de işletmeye fayda sağlarlar.

 

Stick şeker 3 gr fiyatları

 

Stick şeker 3 gr fiyat için stick toz şeker üreticilerinden en uygun toptan fiyat alınabilir. 3 gramın yanı sıra 2 ve 4 gramlık ambalajlarda da yer alabilen bu ürünler, farklı boyutlarda da olabilir. Sadece çubuk şeklinde değil, kare ya da dikdörtgen paketlerde de estetik bir görünüme kavuşabilirler. Farklı baskı teknikleri ile de mekanların kalitesine katkıda bulunurlar. Genellikle 3 gr olarak doldurulan stick şekerler için kuşe kağıt kullanılır. Baskılı stick şeker seçeneği olduğu gibi, baskısız seçenekler de mevcuttur.

 

3 gram halinde hazırlanan bu ürünler, açık toz şeker ya da küp şekere göre hijyenik olması ile bilinir. Markaya değer katan, işletmenin kurumsallığına katkıda bulunan stick şekerler müşteri memnuniyetini arttıran ürünler arasında yer alır. Son teknoloji ve tam otomatik olarak hazır halde bulunan şeker doldurma makinelerinde el değmeden hazırlanan stick toz şekerler, küçük paketler halinde servis edilmeleri ile de müşterilere büyük kolaylık sağlarlar.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu stick şeker ürünlerinden satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir, stick şeker fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Stick şeker için hizmet vermeye hazırız. Siz de stick şeker için hemen arayın.