ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Stik şeker fiyatları, tek kullanımlık - logolu, baskılı şeker

BLOG Stik şeker fiyatları, tek kullanımlık - logolu, baskılı şeker

Stik şeker fiyatları, tek kullanımlık - logolu, baskılı şeker

 

Gram olarak belirli bir standartı olmayan stik şeker, çoğunlukla 3 gr ve 4 gr olarak dolum yapılıyor. Çubuk, kare ve dikdörtgen paketlerde yer alan, beyaz ve esmer şeker konularak hazırlanan stik şeker, her türden işletmenin ihtiyaç duyduğu önemli bir ürüne dönüştü. Stik şeker fiyatları ise bu bağlamda merak edilen konulardan biri oldu. Baskılı stick şeker toptan fiyatları, logolu stik şeker 3 gr fiyat nedir ve stick şeker çeşitleri ile alakalı merak edilen tüm sorular yanıt buldu.

 

Tam adı stick şeker olan, fişek şeker ve çubuk şeker olarak da bilinen stik şekerler, bir küp şekere karşılık gelen oranda doldurulmaktadır. Bir küp şekerin ortalama 3 gram olduğu bilinmekte, ürün buna göre hazırlanmaktadır. Ayrıca sıcak içeceğine birden çok şeker kullananlar için 4 gr ve 5 gramlık olarak da hazır hale getirilmektedir. Güzel bir kahveden tavşan kanı bir çaya, canlı renklere sahip bir oraletten diğer sıcak içeceklerin servis edildiği her yerde stik şekerlere ihtiyaç duyulur.

 

Stik şeker

 

Toz şekerin hijyenik bir şekilde paketlenmesi ile elde edilen bu tek kullanımlık gıdalar, kafe, restoran, otel, otobüs firmaları, uçak şirketleri, hastaneler ve büfeler başta olmak üzere her yerde kullanılır. Küçük ofislerden büyük şirketlere, çay ocaklarından evlere, sıcak içeceğin olduğu yerlerde stik şeker en pratik tatlandırıcı ürün olarak hazır bulunur. Tüketiminin çok olması ve sürekli ihtiyaç duyulması göz önünde bulundurulduğunda, en çok rağbet gören ürünler arasında olan stick şeker, yüksek miktarlarda alım yapacaklar için uygun fiyatlarla satışa sunulur.

 

Tüm bunların yanında en önemli özelliklerinden biri de, stik şekerin reklam için ideal bir ürün oluşudur. Çubuk, dikdörtgen ya da kare şeklinde hazırlanan stik şekerlerin üstüne ilgili şekeri kullanacak işletmenin, lokantanın, kafenin ya da restoranın logosu, markası ya da ismi ile sloganı basılır. Masalarda hazır olarak bulunan bu baskılı ve logolu stik şekerler iyi bir tanıtım sağlar. Müşterilerin ve insanların hafızalarına markanın daha iyi yerleşmesinin yolunu açar.

 

Stik şeker fiyatları

 

Stik şeker fiyatları bütçenize en uygun koşullar göz önünde bulundurularak verilir. Stik toz şekerin boyutu, gramı ve diğer baskı ayrıntıları belirginleştiğinde, stick toz şekerin kaç adet hazırlanacağı dikkate alınarak fiyat belirlemesi yapılır. Stik şekerin faydaları saymakla bitmez, örneğin kafelerde ve restoranlarda masalarda hazır halde bulunan stik toz şekerler, müşterilerin kolay bir şekilde kullanımına sunulur. Bu sayede restoran ve kafe çalışanlarının meşguliyeti azalır ve müşterilerle daha rantabl şekilde ilgilenirler.

 

Stik şekerler ayrıca kullan at özelliği ile de pratik bir ürün olmasını kanıtlar. Self servis yapan işletmeler için en ideal üründür. Çayını ya da kahvesini bir işletmeden self servis olarak alan müşteriler, sıcak içecekleri için logolu stick şekerlerini de kendileri alır ve ekstradan bir kişinin bununla ilgilenmesi gerekmez. Ayrıca bu ürünlerin üzerinde olan marka adınız ya da logonuz sayesinde daha kurumsal bir yapıya kavuşabilir ve müşterilerinize tanıtımınızı yapmaya devam edebilirsiniz.

 

Stik şeker nedir

 

Çay ve kahve gibi sıcak içecekleri tatlandırmaya yarayan, içinde toz şeker bulunan, çubuk veya diğer şekillerde paketi olan ürünlere stik şeker denilir. Stik şekerler günümüzde sadece kafe ve restoranlarda değil, aklınıza gelebilecek her yerde kullanılıyor. Kurumsal firmalar, çalışanları ve misafirleri için stik şeker siparişi veriyor. Bu ürünlerin üzerinde yer alan logo ya da markaları ile kurumsallıklarını koruyorlar. Otobüs şirketleri ve uçak firmaları ise yolcularına sıcak içecek ikramında bulunurken stik şeker veriyorlar. Bu sayede hem hijyenik şekilde sağlığı koruyorlar hem de ürün üstünde yer alan logoları ile reklamlarını yapıyorlar.

 

Lüks restoranlar ve oteller kare ya da dikdörtgen baskılı stik şekerleri çubuk stik şekere göre daha fazla tercih ediyor. Estetik bakımdan iyi bir görüntüye sahip olan kare dikdörtgen logolu stik şekerler, farklı gramajları ile de müşterilerin beklentilerini karşılıyor. Ayrıca iyi bir tanıtım yöntemi oluyor. Stik şekerler evlerimize kadar girmiş durumda. Küp şekerler artık yerini beyaz ve esmer toz stick şekere bırakıyor. Açıkta duran bir küp şekere ya da toz şekere göre daha korunaklı olan stik şekerler, bulundukları kağıdın içinde nemden ve ısıdan daha uzakta oluyor. Bu açıdan da daha çok tercih edilmesinin önü açılıyor.

 

Tek kullanımlık stik şeker

 

Her türlü ikram söz konusu olduğunda pratik kullanımları ile ön plana çıkan stick toz şeker, el değmeden hazırlanan ürünler olduğundan dolayı daha sık tercih ediliyor. Sağlık ve hijyen konusunda müşterilerini ve misafirlerini önceleyen işletmeler, tercihini stick şekerden yana kullanıyor. Stick şekeri ayrıca, tatlı ve yemek yaparken belli bir oranda şeker kullanması gerekenler de kullanıyor. 2 gramlık, 3 gramlık ya da 4 gramlık paketlerde bulunan stik şekerler, oranları hazır bir şekilde bulunuyor ve bu şekilde kolaylıkla kullanılıyor. Pratik kullanım özelliklerine sahip stik şeker ürünleri, toptan yapılan satışları ile de uygun fiyatlara geliyor.

 

Logolu ve baskılı stik şeker

 

Logolu ve baskılı stik şeker ürünleri, müşterilerine kaliteli hizmet sunmak isteyen işletmelerin birinci tercihi oluyor. Seyahat firmalarından turizm işletmelerine, kafelerden restoranlara, büyük ölçekli kurumlardan düşük personelli ofislere, logolu ve baskılı stik şeker ürünleri her yerde kullanılabiliyor. Tanıtım ve reklamın sadece dükkan tabelası, internet bağlantıları ya da broşürlerle sınırlı olmadığını bilen işletme sahipleri, müşterilerin devamlılığını sağlamak için baskılı stik şekerleri önceliyor. İşletmenin müşterisine büyük değer veren bir işletme olduğunu göstermek için bu hijyenik ve pratik kullanımlı ürünleri masalarda hazır bulunduruyor.

 

Sıcak içeceklerin tatlandırıcısı baskılı stik şekerler, kullanım alanları oldukça geniş ürünler bandında yer alır. Çay ve kahve gibi sıcak içeceğin olduğu her yerde kullanılmaya hazır bir ürün olan stick şekerler ile etkili bir şekilde reklamını yapabilmenizin yolu açılıyor. Markalaşma sürecini hızlandırmak isteyenler, müşterileri ile aralarında daha güçlü iletişim kurmak isteyenler ve markasını zihinlere daha iyi kazımak isteyenler için logolu ve baskılı stik şekerler iyi bir yardımcı görevi görüyor.

 

Stik şeker 3 gr fiyat

 

İşletmelerde bulunan baskılı peçeteler, tabaklar, menüler ya da diğer materyaller ile birlikte tamamlayıcı bir etkisi olan baskılı stik şeker ürünleri, bir yandan içecekleri tatlandırırken, diğer yandan baskılı oluşları ile tanıtımınızı yapar. Fişek şeker fiyatları, stick toz şeker toptan fiyatları, stick şeker 3 gr fiyat ve baskılı stik şeker 5 kg fiyat bilgisi alarak stick şeker çeşitlerini, fiyatlarını ve diğer merak ettiğiniz tüm detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 

Kullanacağınız baskılı stik şekerler birçok açıdan yararınıza olacaktır. Tek kullanımlık stik şeker ürünleri ile hijyeni daha kolay şekilde korumanız mümkün olacaktır. Küp şeker ve açık toz şekere kıyasla temizliği neredeyse yok denecek kadar az olan bir üründür. İhtiyacı kadar tüketildiğinden dolayı da daha tasarruf sağlanabilecek ürünler arasında sayılabilir. Tüm bunların ötesinde müşteriye verilen değeri gösterir ve reklamınızı basit şekilde yapmanızı sağlar.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu stik şeker ürünlerinden satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Yapacağımız görüşmede bugüne dek gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ilgili bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt alabilir, stik şeker fiyatlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.
 

Stik şeker için hizmet vermeye hazırız. Siz de stik şeker için hemen arayın.