ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Tek Kullanımlık Ürünler

BLOG Tek Kullanımlık Ürünler

LOGOLU TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER

 

Salgın hastalığın etkisini artırdığı günümüzde, hijyenik ürün kullanımının da önemi bir kat daha artmıştır. Evlerin yanı sıra restoranlarda, cafelerde, pastanelerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve buna benzer işletmelerde kullanılan, kullanım alanları her geçen gün daha da artan logolu tek kullanımlık ürünler, küçük paketler halinde müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede hem tuz, şeker ve pul biber gibi ürünleri müşterilerin gönül rahatlığıyla kullanması, hem de ürün israfının engellenmesi sağlanmıştır.

 

LOGOLU TEK KULLANIMLIK TUZ

 

Hijyenik ortamlarda üretilen logolu tek kullanımlık tuz, logolu tek kullanımlık şeker ve logolu tek kullanımlık pul biberler, özel cihazlar yardımıyla üretilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Tek kullanımlık ürünler, bu sayede el değmeden müşteriye sunulmaktadır. Tek kullanımlık ürünler, ambalajları sayesinde nemlenme ve tozlanma gibi problemlerin de yaşanmasını engeller. Tek kullanımlık tuz, şeker ve pul biber kullanan firmalar, marka değerlerini artırarak müşterilerin gözünde daha kaliteli bir imaja sahip olurlar. Tek kullanımlık ürünler, üzerine marka ve logo uygulanabildiği için bu sayede firmanın reklamı da yapılmış olur.

 

LOGOLU TEK KULLANIMLIK PUL BİBER

 

Moğol Şeker olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize logolu tek kullanımlık tuz, logolu tek kullanımlık şeker ve logolu tek kullanımlık pul biber ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde yanıt veriyor, müşterilerimizin beklentisini karşılamaya devam ediyoruz.

 

LOGOLU TEK KULLANIMLIK ŞEKER

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilir, logolu tek kullanımlık tuz, logolu tek kullanımlık şeker ve logolu tek kullanımlık pul biber ürünlerimizin fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik mail gönderebilirsiniz.

 

Bugüne dek onlarca firmaya hizmet veren Moğol Şeker olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Siz de logolu tek kullanımlık şeker, logolu tek kullanımlık tuz ve logolu tek kullanımlık pul biber satın almak için hemen arayın.