ANASAYFA
MOĞOL ŞEKER
ÜRÜNLER
Tek Kullanımlık Ürünler
Logolu Bonbon Şeker
OPP Ambalajlı Bonbon Şeker
Teneke Kutulu Ürünler
Logolu Stick Şeker
Logolu Küp Şeker
Sosyete Şekeri
Logolu Mint Şeker
Karton Kutu Ürünler
Asetat Kutulu Şeker
Logolu Madlen Çikolata
Logolu Draje
Ahşap Kutulu Çikolata
Fileli Ürünler
Islak Mendil
Çakıl Taşı
Lokum
Para Çikolata
BLOG
GALERİ
REFERANSLAR
SİPARİŞ
İLETİŞİM
location_onİkitelli Organize San. Böl.Çorapçılar San. Bölg.G Blok No:2 Başakşehir/İstanbul
phone 0212 641 84 24
instagram
facebook
Teneke Kutulu Ürünler

BLOG Teneke Kutulu Ürünler

METAL KUTUDA LOGOLU BONBON ŞEKER - ÇİKOLATA

 

Özel günlerde, açılışlarda, toplantılarda ve törenlerde kullanılan ürünler arasında yer alan metal kutuda logolu bonbon şeker - çikolata, ziyaretçilerin en beğendiği ürünler olarak dikkat çekiyor. İçinde müşterinin talebine göre şeker ve çikolata gibi birçok ürün yer alan bu metal kutular, firmanın daha kurumsal gözükmesini sağlayarak firmanın marka değerine katkıda bulunuyor. Metal kutuda logolu bonbon şekerler ve çikolatalar, üstünde yer alan logo, fotoğraf ve isimle de reklam çalışmaları gerçekleştirebiliyor. Metal kutuda logolu bonbon şeker ve çikolatanın üstünde yer alan logo, fotoğraf, isim ve sloganlar, firmanın sesinin duyurulmasını sağlıyor.

 

METAL KUTU ÇİKOLATA - ŞEKER PROMOSYON ÜRÜNÜ

 

Moğol Şeker olarak, müşterilerimize metal kutuda logolu bonbon şeker - çikolata hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Metal kutuda logolu bonbon şeker - çikolata ürünlerimizi kurdele ile süsleyebiliyor, teneke kutulu ürünlerimizde her biri 3-3,5 gram bonbon şekerlere ve çikolatalara yer veriyoruz. Metal kutuda logolu bonbon şeker - çikolata ürünlerimizin büyüklüğü ise ağırlığa göre değişiyor. 500 gramlık teneke kutulu ürünümüzde ortalama 150 adet bonbon şeker, 750 gramlık teneke kutulu ürünümüzde ortalama 210 adet bonbon şeker, 1 kilogramlık teneke kutulu ürünümüzde ise ortalama 285 adet bonbon şeker bulunuyor. Teneke kutulu ürünlerimizde yer alan bonbon şekerler; limon, portakal, elma, vişne, böğürtlen, çilek, sütlü kahve, nane ve  karanfil aromalı olabiliyor.

 

Siz de Moğol Şeker firmamızın sunduğu ürünlerden faydalanmak, çalışmalarımızla ilgili bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Çorapçılar Sanayi Bölgesi, G Blok No: 2 Başakşehir İstanbul adresinde yer alan fabrikamızı ya da Akıcılar Mah, Fevzi Çakmak Mah, Fatih Sokak No:8/B Güngören İstanbul adresinde bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamıza 0212 641 84 24, 0533 744 85 61 ya da 0506 181 77 91 numaralı telefondan ulaşabilir, bizlere info@mogolseker.com adresi aracılığıyla elektronik posta gönderebilirsiniz.

 

Moğol Şeker olarak metal kutuda logolu bonbon şeker - çikolata, metal kutuda logolu bonbon şeker, metal kutu promosyon ürünü, metal kutuda çikolata promosyon ürününün yanı sıra birçok ürünün imalatını ve satışını da gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Siz de tek kullanımlık ürünler, logolu bonbon şeker, opp ambalajlı bonbon şeker, logolu stick şeker, logolu küp şeker, sosyete şekeri, logolu mint şeker, karton kutu ürünler, asetat kutulu şeker, logolu madlen çikolata, logolu draje, ahşap kutulu çikolata, fileli ürünler, islak mendil, çakıl taşı, lokum ve para çikolata için hemen arayın.